Спартак загуби с 1:2 гостуването си на Саяна в мач

...

Безобразен съдия ощети Спартак Пловдив в Хасково

Спартак загуби с 1:2 гостуването си на Саяна в мач от втори кръг на Югоизточна трета лига.
Прочетете още
Днес бяхме брутално ощетени от безобразния арбитър Мустафа Шефкет от Кърджали.

Гладиаторите изиграха отличен мач, само че не бяха оставени да играят от самозабравилия се арбитър.

Домакините откриха резултата при започване на мача с гол на Христов.

До края на първтото полувреме на два пъти Георги Лазаров можеше да изравни.

В 45` и Кирил Георгиев имаше отлична опция, само че тъкмо преди да стреля топката му бе избита в корнер, след който съдията неизвестно за какво реши незабавно да свири завършек на полувремето.

В 55` Кирил Георгиев нахлу в наказателното поле и сложи топката на главата на Георги Лазаров, който от близо вкара за 1:1.

След попадението стартира огромната сеч на Шефкет, който се опитваше по всевъзможен метод да избута Спартак в личното накзателно поле, а единствено за 10 минути даде 5 жълти картона и червен на спортния шеф Денис Хасан.

Съдията отсъди 3 минути продължение, само че остави мача да се играе до гол. В 95- тата минута и 37 секунди отсъди безразсъден фаул в полето на Спартак, от който последва и гол.

За втори следващ мач Спартак е брутално ощетен от съдийството.

В идващия кръг, на 21 август, от 18:00 часа Спартак приема отбора на Черноморец.
Източник: trafficnews.bg