Спартак (Пловдив) разгроми гостуващия му Атлетик (Куклен) с 6:0. Двубоят

...

Спартак разби Атлетик

Спартак (Пловдив) разгроми гостуващия му Атлетик (Куклен) с 6:0. Двубоят е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Данаил Бачков можеше да бие с двуцифрен резултат. Интригата изчезна още в началните десетина минути. Капитанът Кирил Георгиев откри резултата в 5-ата минута. След още толкоз време

Мирослав Радев удвои. Георги Лазаров направи преднината безапелационна в средата на полувремето. Радев се разписа за повторно в 35-ата минута. В 57-ата Георгиев също осъществя второ попадение. Христо Петров заби шестия гол в 71-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.