Спартак (Плевен) победи гостуващия му Ювентус (Малчика) с 5:0. Двубоят

...

Спартак вкара пет на Ювентус

Спартак (Плевен) победи гостуващия му Ювентус (Малчика) с 5:0. Двубоят е от 31-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините започнаха стремително, като още в първата минута капитана Мариян Огнянов овладя центрирана топка и я насочи в мрежата.
 Спартак (Плевен) излиза за следващи три точки Спартак (Плевен) излиза за следващи три точки
Попадението беше единственото положително за водача пред първото полувреме, тъй като футболистите му играха под опциите си. След почивката демонстрираха друго лице и нанизаха четири гола. Първо в 50-ата минута Огнянов центрира и Цветелин Иванов удвои с глава.
 Битка сред братя в Плевен: Капитанът на Ювентус (Малчика) ще стопира голмайстора на Спартак Битка сред братя в Плевен: Капитанът на Ювентус (Малчика) ще стопира голмайстора на Спартак
Същото стори и Виктор Иванов единствено 180 секунди по-късно. В 76-ата минута влезлите като запаси – близнаците Петьо и Дилян Игнатови разиграха композиция и последния повиши на 4:0. Малко преди края Алекс Георгиев надбяга бранителите на противника и осъществя петото попадение.