Созопол записа важна победа в борбата за оцеляване, втора поред

...

Созопол обърна дубъла на Лудогорец

Созопол записа значима победа в битката за оцеляване, втора подред във Втора лига. Футболистите на Маргарит Димов надделяха с 2:1 дублиращия отбор на Лудогорец и към този момент имат 26 точки в своя актив. Владислав Найденов откри резултата с гостите от Разград с прецизен удар в седмата минута.

През второто полувреме обаче Созопол реализира поврат посредством попадения Галин Димов и Милен Гамаков в границите на 600 секунди - сред 68-ата и 78-ата минута. В идващия кръг хората на Димов гостуват на Добруджа, а Лудогорец II приема Янтра (Габрово).

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.