Созопол и Янтра завършиха наравно 1:1 в мач от седмия

...

Созопол и Янтра завършиха наравно в двубой с много нерви и три червени картона

Созопол и Янтра приключиха наедно 1:1 в мач от седмия кръг на Втора лига. Двата тима си означиха по един гол през двете полувремена и си разделиха по една точка.

Венцислав Гюзелев откри резултата за Созопол в 36-ата минута и когато тимът към този момент се виждаше победител, пристигна огромната драма 10 минути преди края на срещата.

Главният арбитър отсъди дузпа в интерес на гостите, която породи доста напрежение в лагера на " небесносините " и те получиха 3 червени картона. Единствено Диян Молдованов бе от играчите, които бяха на терена в този миг. Заради сериозните си искания двама от аварийна пейка също бяха декорирани в алено.
 Резултати и голмайстори във Втора лига Резултати и голмайстори във Втора лига
В последна сметка Петър Казаков се нагърби с осъществяването на 11-метровия углавен удар и с прецизен изстрел оформи крайното 1:1.

Отборът на Янтра остава непобеден от началото на сезона, като досега възпитаниците на Сашо Ангелов имат една победа и 6 равенства.

Созопол пък продължава да изпитва съществени проблеми и заема предпоследното място във краткотрайното класиране.