Сочи надви Спартак (Москва) с класическото 3:0 в мач от

...

Попето вкара на бившия си тим в Русия

Сочи надделя Спартак (Москва) с класическото 3:0 в мач от 18-ия кръг на съветската Висша лига и се върна на победния път. Бившият национал Ивелин Попов означи второто попадение в срещата, което падна минута преди края на постоянното време.

Иначе домакините поведоха в резултата в 28-ата минута с гол на Нобоа от дузпа, а до почивката Спартак имаше няколко положителни благоприятни условия за изравнително попадение, само че не съумя да се възползва оптимално.

След подновяването на играта точно създателят на откриващото попадение се намеси по отблъскващ метод против противник и получи червен картон от съдията.
 Андрей Гълъбинов остана без треньор в Реджина

Калабрийци подредиха пет следващи загуби

С човек повече, гостите се втурнаха в нахлуване, само че Джикия и Зобнин пропиляха отлични благоприятни условия за връщане на паритета.

В 89-ата минута Кирил Заика подаде ужасно към наказателното поле, където Попето умерено прати топката в мрежата за 2:0.

Драмата се резервира до последно, като в добавеното време Кофрие задържа съперник и също бе изпъден прибързано, а Сочи получи правото да извършва дузпа. Точен от бялата точка бе Юсупов, който с неспасяемия си изстрел оформи крайния резултат