Снимка: Сайт на Черно мореЛокомотив победи Черно море с 2:1

...

Черно море изгуби от Локо в Пловдив. Родриго изгонен

Снимка: Сайт на Черно море

Локомотив победи Черно море с 2:1 в мач от четвъртия кръг в efbet лига на стадион " Локомотив " в Пловдив, написа Спортал.бг. Локо взе трета поредна победа и с 9 точки излезе водач в класирането, преди мача на ЦСКА със Славия. Варненци пък записаха втора загуба подред.

В 3-тата минута Черно море нанесе първи прецизен удар към вратата на Мартин Луков. Даниел Димов се извиси във въздуха след центриране от ъглов удар, само че изстрелът му с глава не затрудни стража на " смърфовете ".

В 4-тата минута Локо откри. След центриране отдясно непокритият Момчил Цветанов насочи от въздуха топката в мрежата - 1:0.

Варненци не се стъписаха, продължиха да играят вярно, като задържат топката и атакуват рационално.

Това даде резултат в 33-тата минута, когато Черно море изравни. Васил Панайотов даде превъзходна асистенция, откакто изведе триково с пета Матиас Курьор, и той технично прати с левия крак топката в мрежата - 1:1.

Попадението е пето за Курьор и с него той излезе отпред в листата на стрелците в елита.

В 48-ата минута Локо още веднъж излезе напред в резултата след майсторско осъществяване на Димитър Илиев от фаул - 2:1.

В 93-тата минута Родриго бе изпъден с втори жълт картон и няма да играе за Черно море против ЦСКА в идващия кръг във Варна.

Съставите:

ЛОКОМОТИВ: Мартин Луков, Милош Петрович, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Петър Витанов, Кристиан Илич, Николай Николаев (86 - Първиз Умарбаев), Момчил Цветанов, Кенан Муслимович, Димитър Илиев (90+3 - Даниел Димитров), Георги Минчев
Старши треньор: Б. Акрапович

ЧЕРНО МОРЕ: Георги Георгиев, Виктор Попов, Даниел Димов, Емил Янчев, Цветомир Панов, Илиан Илиев-младши (71 - Файсел Касми), Васил Панайотов, Родриго Енрике, Стефан Велев (84 - Денислав Ангелов), Матиас Курьор, Исмаил Иса
Старши треньор: И. Илиев

Съдия: Георги Димитров

Червен картон: Родриго

Жълти картони: Алмейда/Димов, Курьор, Панайотов, Родриго

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.