Словакия победи отбора на Босна и Херцеговина с 2:1 като

...

Словакия обърна Босна и Херцеговина като гост

Словакия победи тима на Босна и Херцеговина с 2:1 като посетител в последния си мач от квалификациите за Евро 2024.

Словаците към този момент си бяха обезпечили класирането за финалите в Германия и не се очакваше огромна конспирация.

Домакините изненадващо откриха резултата, откакто Хрошовски си означи автогол в 49-а минута. Само 3 минути по-късно Роберт Боженек възвърне равенството.
 Испания - Грузия 3:1 в подготовка за Евро 2024
Испания приключи със жанр превъзходството си в група " А "

Феран Торес с гол и асистенция при 3:1 над Грузия

В 63-та минута Босна остана с човек по-малко, откакто Гойкович получи втори жълт картон. Победата за гостите изкова Любомир Сатка с попадение в 71-ва минута на дуела.

По този метод Словакия събра 22 точки и остава на втора позиция в групата, а Босна е на предпоследно място с 9 пункта.
 Португалия - Исландия 2:0 в мач от квалификациите за евро 2024
10 от 10! Безупречната селекция на Португалия се разправи и с Исландия

Вижте детайлности

В другите мачове от групата Португалия победи Исландия с 2:0, а Люкесмбург се наложи над Лихтенщайн с 1:0 като посетител и зае влиятелното 3-то място в Група " J " с цели 17 точки в актива си.