Следващият съперник на Лудогорец в Лига Европа - Еспаньол, записа

...

Еспаньол падна до предпоследно място в Ла Лига

Следващият противник на Лудогорец в Лига Европа - Еспаньол, записа нов слаб резултат в испанския шампионат и към този момент е на предпоследно място. Дни след триумфа над ЦСКА (Москва) в Русия каталунците нямаха сили да се оправят с различен от слабаците в Ла Лига все още - Майорка, като отстъпиха с 0:2 като посетители в среща от 8-ия кръг.

Така Еспаньол остава единствено с една победа от началото на шампионата, като за последните четири кръга е спечелил единствено точка.

CRÒNICA | 2-0: Els errors condemnen

CRÓNICA | 2-0: Los errores condenan
https://t.co/qNfnPK2qgd#EspècieEnExpansió | #RCDE | #Volem | #EspanyoldeBarcelona | #MallorcaEspanyol pic.twitter.com/vQ09r9acES
— RCD Espanyol de Barcelona (@RCDEspanyol) October 6, 2019
Анте Будимир (37’) и Салва Севийя (73’) бяха точни за Майорка. Гостите нямаха и късмет, тъй като през второто полувреме - преди гола на Севийя - изпуснаха най-малко две чисти положения.

Еспаньол ще гостува в Разград на 24 октомври. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 8 кръг, неделя 6 октомври  Майорка 2:0краен резулат  Еспаньол