След силно второ полувреме Брайтън стигна до 3:3 в домакинството

...

Брайтън и Уулвс сътвориха зрелищно равенство

След мощно второ полувреме Брайтън стигна до 3:3 в семейството си на Уулвърхамптън. " Вълците " водеха с 3:1 на почивката, само че не съумяха да задържат преднината си.

Аарън Конъли откри за домакините в 13-ата минута, само че отборът на Еспирито Санто бързо изравни след удар с глава на Сайс. Към края на полувремето първо автогол на Дан Бърн изведе гостите напред, а по-късно Рубен Невеш от дузпа усили задатъка им.

Брайтън обаче стартира нападателно втората част и след 50 секунди Неал Мопе понижи от дузпа, откакто бе фаулиран от Жоао Моутиньо. Удар с глава на Люис Дънк донесе равенството в 70-ата минута.

Въпреки показания дух и извоюваната точка, Брайтън остава в нежелана обстановка. Тимът е с три точки над зоната на изпадащите, а тимовете под тях имат да наваксват мачове.
Източник: fakti.bg