След фантастична победа над Манчестър Сити в предишния кръг, Тотнъм

...

Тотнъм се приземи болезнено след победата над Ман Сити

След фантастична победа над Манчестър Сити в предходния кръг, Тотнъм претърпя леден душ в северната част на Англия, като загуби с 0:1 от предпоследния Бърнли.

Единственото попадение в мача падна в 71-ата минута на срещата, когато Бен Ми беше безсърдечен след страхотната топка, която получи от Джош Браунхил.

С провалянето Тотнъм пропусна шанса да се приближи до Манчестър Юнайтед на четвърто място и остава едвам на осмо място с 39 точки, седем зад първите 4, само че с два мача по-малко. Бърнли пък е 18-и с 20 точки, единствено на две зад Нюкасъл.
 Челси или Ман Юнайтед? Трансферът на Деклан Райс ще счупи всички върхове в Англия

" Чуковете " желаят 144 млн. евро за звездата си

Уотфорд, под управлението на Рой Ходжсън, не съумя да покаже признаци на оцеляване, откакто беше торпиран с 1:4 от Кристъл Палас вкъщи.