Славия спечели един от най-приятните за гледане мачове от началото

...

Славия спечели головото шоу на комплекс „Царско село“

Славия завоюва един от най-приятните за гледане мачове от началото на сезона в Първа Лига, отбелязвайки 5 гола във вратата на Царско село.

„ Белите “ останаха с гол пасив още в началните минути, когато Балтанов откри, само че бързо по-късно Тасев изравни. Стоев пък даде задатък на гостите в средата на полувремето.

След почивката Кирилов направи 1:3, а Кавдански върна интригата в 74', с цел да направи 2:3, само че вярата изтрая единствено две минути, защото Макрилос още веднъж върна двата гола задатък на отбора на Златомир Загорчич.

Тони Тасев постави точка на разногласието в 86', когато се разписа от дузпа, с цел да подсигурява трите точки на Славия.

Това е най-голямата победа за „ белите “ от старта на акцията, до момента в който за „ царете “ провалянето значи, че ще останат на дъното в таблицата.
Източник: fakti.bg