Славия победи Монтана след изпълнение на дузпи с общ резултат

...

Славия - Монтана 1:1 /5:3 дузпи/ репортаж

Славия победи Монтана след осъществяване на дузпи с общ резултат 6:4, откакто в постоянното време двата отбора приключиха при резултат 1:1 в мач от 1/8-финалите на Купата на България. Гостите откриха резултата в 23-ата минута след страховит гол на Адам Буджамаа. Крилото на домакините Радослав Кирилов възвърне равенството в последната минута на постоянното време. В продълженията двата отбора не съумяха да си отбележат нови попадения и всичко в двубпя трябваше да се реши след осъществяване на дузпи. "Белите " демонстрираха здрави нерви и съумяха да осъществят всичките си изстрели от бялата точка, до момента в който Стефан Цонков е огромният виновник за Монатана.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `