Славия допусна поражение с 1:2 от Младост (Лучани) в контролна

...

Славия отстъпи на сърби в първата си контрола за 2023 година

Славия позволи проваляне с 1:2 от Младост (Лучани) в контролна среща, играна в Белек. Никола Йоич откри резултата в средата на първото полувреме, само че в 39-ата минута Иван Минчев изравни от дузпа.

В 68-ата минута Неманя Мичевич даде нов задатък на сърбите, което се оказа задоволително на отбора от Суперлига да завоюва.

Това беше първи мач на " белите " през новата година. Дебют за тима на Златомир Загорчич направи бранителят Велко Йеленкович, който е наследник на именития полузащитник на Литекс Небойша Йеленкович и дойде при " белите " през тази зима.