Шефилд Юнайтед и Манчестър Юнайтед играят при резултат 1:1 в

...

НА ЖИВО: Шефилд Юн - Манчестър Юн 1:1

Шефилд Юнайтед и Манчестър Юнайтед играят при резултат 1:1 в мач от 13-ия кръг на Висшата лига. Двубоят започва в 22:00 часа и ще бъде излъчен директно по DIEMA SPORT 2 .

Домакините стартираха нападателно и още в първите минути на няколко пъти заплашиха наказателното поле на гостите с остри центрирания.

В 5-ата минута Шефилд Юнайтед откри резултата. Вратарят на "червените дяволи " направи безумна неточност, която разреши на Дейвид МакГолдрик да осъществя едно от най-лесните си попадения. Вратарят бе притиснат от Оливър Бърк, след което се засуети и сбърка, играчът на домакините продължи към нападателя, който не сбърка от близко.

DIDDDZZZZZZYYYY!!!!!!!!
— Sheffield United (@SheffieldUnited)
В идващите минути възпитаниците на Оле Гунар Солскяер придвижиха играта в половината на "остриетата ". Бруно Фернандеш опита прострелно центриране, само че то бе пресечено от бранител в "червено-бяло ".

Мениджърът на Шефилд Юнайтед Крис Уайлдър бе заставен да направи ранна промяна, откакто Сандер Берге получи травма, а на негово място се появи опитния Фил Ягиелка.

В 16-ата минута Джон Флек насочи компактен изстрел от границата на наказателното поле, само че топката профуча около левия непряк дирек.

Десет минути по-късно Манчестър Юнайтед възвърне резултата. Маркъс Рашфорд се възползва чудесно и осъществя във вратата на Аарън Рамсдейл. Виктор Линдельоф с дълъг пас изведе нападателя зад тила ба отбраната на домакините, след което британският национал елегантно овладя и с компактен изстрел осъществя.