Шай-Гилджъс Алекзандър вкара 38 точки, за да изведе Оклахома Сити

...

Оклахома спечели срещу Голдън Стейт след продължение в двубой от НБА

Шай-Гилджъс Алекзандър вкара 38 точки, с цел да изведе Оклахома Сити Тъндър до победа със 138:136 след продължение над гостуващия Голдън Стейт Уориърс. Джейлън Уилямс добави 28 точки за Оклахома, до момента в който Чет Холмгрен означи 21.

Стеф Къри осъществя за Уориърс 34 точки, като 10 от тях в продълженията.

Лука Дончич записа 32 точки, 10 асистенции и 6 битки, с цел да помогне на Далас да завоюва против Портланд със 125:112. Данте Ексъм означи рекордните за сезона 23 точки и добави 7 асистенции за Маверикс, а Кайри Ървинг напусна с травма на десния крайник през първото полувреме. Ървинг означи 11 точки за 13 минути преди да напусне.

Анфърни Симонс означи 30 точки и даде 8 асистенции в третия си мач за сезон за Портланд Трейл Блейзърс.

Коби Уайт означи 24 точки, а гостуващият Чикаго навакса пасив от 13 точки, за триумфа над Сан Антонио със 121:112. Никола Вучевич добави 21 точки и 16 битки за Булс.

Фред ВанВлийт вкара 26 точки, Джейлън Грийн добави 25 и гостуващият Хюстън победи

Денвър със 114:106. Никола Йокич се регистрира с 23 точки и 16 битки за първенците от Денвър, а Джамал Мъри приключи с 21 точки.

Дерик Уайт означи рекордните за сезона 30 точки, а Джейсън Тейтъм добави 25, а Бостън победи Ню Йорк Никс със 133:123.