Шарлът отстъпи като домакин на Атланта със 106:125. Трей Йънг

...

Седем тройки на Богданович осигуриха победа на Атланта над Шарлът

Шарлът отстъпи като хазаин на Атланта със 106:125. Трей Йънг означи 21 точки, а Богдан Богданович се включи с 28 за гостите от Атланта, които взеха втора победа в последните си седем мача.

ЛаМело Бол приключи с 27 точки, негово персонално достижение за сезон, в едвам втория си мач след завръщането на терена за Шарлът след последната му травма. Той означи седем тройки, само че не съумя да предотврати седмата поредна загуба за Хорнетс.

Сакраменто победи Детройс със 122:113 като посетител също в дуел от постоянния сезон на НБА. ДиАрън Фокс се регистрира с 24 точки и 9 асистенции за гостите, които преодоляха закъснение от 8 точки на почивката против Детройт. Домантас Сабонис способства за успеха с 23 точки, 13 битки и 7 асистенции. Боян Богданович се регистрира с 22 точки за Пистънс, а Джейлън Дюрен добави 15 точки и 14 битки.

В останалите срещи от вечерта Бостън претърпя проваляне от Орландо със 109:117 като хазаин, Кливланд надигра вкъщи Индиана със 118:112 откакто Донован Мичъл вкара 18 от своите 41 точки в четвъртата част, Филаделфия се оправи с Голдън Стейт със 118:106 като хазаин след 34 точки, 13 битки и 4 асистенции на Джоел Ембийд, а Ню Йорк надви над Чикаго със 114:91 като посетител.

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.