Шампионът Лудогорец“ победи с 1:0 Берое“ в първия двубой от

...

Лудогорец“ спечели в Стара Загора

Шампионът „ Лудогорец “ победи с 1:0 „ Берое “ в първия дуел от 24-ия кръг на футболната Първа лига, игран в Стара Загора.

В 80-ата минута при подозрително състояние за засада Марселиньо означи с глава от вратарското поле, като изпревари Иван Бандаловски. За бразилеца това беше седми гол против „ Берое “.

Преди това в края на първото полувреме домакините имаха отлична опция. Бригидо беше изведен от Охене самичък против вратаря Ренан, само че не съумя да осъществя.

В 70-ата минута преди малко влезлият Якуб Шверчок пропусна с глава за първенците от няколко метра.

Резервата Върджил Мисиджан улучи напречната греда над вратаря на „ Берое “ Перниш в 85-ата минута.

„ Лудогорец “ записа 19-ата си победа в шампионата и е с към този момент с актив от 60 точки. Домакините са четвърти в класирането с 41 точки.
Източник: bnr.bg