Сериозен екшън се е разиграл във вчерашното дерби от Западната

...

Нокаутираха роден съдия заради жълт картон

Сериозен екшън се е разиграл във вчерашното дерби от Западната „ Б “ Областна група сред Вихър (Граф Игнатиево) и ФК Труд, оповестява " PlovdivDerby ". Двубоят бил пресечен в 70-ата минута поради отсичане на основния арбитър на земята след удар в главата от състезател на домакините.

Двубоят стартира с по-силни минути за гостите, които повели с 2:0, като първият гол паднал още в 3-ата минута. До края на частта въпреки всичко домакините върнали едно попадение за закъснение 1:2.

През второто полувреме от ФК Труд вкарали ново попадение, с което дръпнали още веднъж с 2 гола разлика. Вихър понижил за 2:3, при което вратарят на гостите опитал да извади топката от мрежата си, когато бил изблъскан от голмайстора на Граф Игнатиево. В този миг реферът глобил играча с жълт картон, а той му декларирал " На кой ще вадиш картон, бе " и го свалил на земята с удар в главата. Логично срещата бива прекъсната, при което следват шутове и удари към един от страничните рефери.
Източник: fakti.bg