Септември (Тервел) се наложи с 1:0 над гостуващия му Спартак

...

Септември с минимален успех, играч напусна със счупен нос

Септември (Тервел) се наложи с 1:0 над гостуващия му Спартак II (Варна). Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Кристиан Пешков обезпечи трите точки в 40-ата минута след центриране на Димитър Михалев. В средата на първата част съотборника му Тодор Вълканов мазета топката с глава и в устрема си да направи същото някогашния футболист на Септември Баръш Николаев го удари с глава в лицето.

Мачът беше пресечен за 10 минути. Оказа се, че потърпевшия е със строшен нос. Домакините имаха още много голови благоприятни условия. Ивелин Кузманов уцели гредата в 15-ата минута. В 43-ата пък Румен Николов пропусна дузпа, стреляйки в гредата. Малко по-късно Баръш Николаев не съумя да изравни. След почивката два пъти самичък против вратаря пропусна Михалев и един път Пешков.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.