Саутхемптън и Манчестър Юнайтед играят при резултат 2:1 в ранния

...

НА ЖИВО: Саутхемптън 2:1 Ман Юнайтед

Саутхемптън и Манчестър Юнайтед играят при резултат 2:1 в ранния неделен дуел от десетия кръг на Висшата лига. Ян Беднарек изведе "светците " напред в 23-ата минута. 10 минути по-късно Лорд-Праус повиши на 2:0 след тъкмо изпълнен свободен удар. В 60-ата минута Фернандеш понижи, с помощта на асистенция от Единсон Кавани.

В седмата минута Маккарти излезе неразчетено и разреши на Грийнууд да вкара от дребен ъгъл, само че бе бързо настигнат от Вестергор, който му оказа сериозна преса и младокът не съумя да уцели очертанията на празната врата.

В 16-ата минута Фернандеш получи фронтално против вратата и шутира с десния крайник, само че топката мина агонизиращо покрай десния непряк дирек след интервенция на Маккарти. При последвалия корнер защитник на домакините почисти в нов ъглов удар. След осъществяването му обаче не се стигна до нищо рисково.

5 минути по-късно Лорд-Праус центрира от директен свободен удар, само че Линдельов почисти в корнер. Отново Лорд-Праус изсипа топката в пеналтерията на първа греда, където Беднарек бе най-съобразителен, засече с глава и откри резултата.

.video-wrapper.leftFloat embed,.video-wrapper.leftFloat iframe,.video-wrapper.leftFloat object { padding-bottom: 0; }.closeBtn { display: none; }.leftFloat.closeBtn { display: block; font-size: 15px; position: absolute; top: -25px; right: -5px; cursor: pointer; }.a{fill:transparent;}.b{fill:#676767;}