Съперникът на българския шампион Лудогорец в група C на Лига

...

Съперникът на Лудогорец със зрелищно реми в Леверкузен

Съперникът на българския първенец Лудогорец в група „ C ” на Лига Европа Хофенхайм приключи 2:2 при визитата си на Байер (Леверкузен) в среща от втория кръг на немската Бундеслига.

„ Аспирините ” на два пъти повеждаха в резултата, само че допускаха равнене. Първият гол бе дело на Вендел (32-дузпа) и той остана единствен за първата част. Веднага след почивката обаче хърватинът Андрей Крамарич (47) изравни след пас на Сандро Вагнер. Радостта на гостите бе къса, защото Карим Белараби (49) възвърне преднината на Байер след асистенция на Адмир Мехмеди.

Разписалият се при загубата от Ливърпул с 2:4 на „ Анфийлд ” през седмицата в реванш от плейофите на Шампионската лига Марк Ут (70) пък донесе точката за Хофенхайм след пас на Карем Демирбай. До края на срещата нямаше други попадения и двата отбора разделиха по точка.

Хофенхайм има 4 точки в актива си, а в идващия кръг посреща Байерн. Леверкузен завоюва първа точка за сезона и в третия кръг ще гостува на Майнц.

ВСИЧКИ ТРАНСФЕРИ В БУНДЕСЛИГАТА ОТ ЛЯТО 2017 - ТУК!

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ГЕРМАНСКАТА БУНДЕСЛИГА - ТУК!

Източник: blitz.bg