С попадения след изтичането на редовното време Валенсия пречупи Селта

...

Два гола в продълженията донесоха ключова победа на Валенсия

С попадения след приключването на постоянното време Валенсия пречупи Селта за 2:0 в дуел от 24-ия кръг на Ла Лига и се отдалечи на 6 точки от зоната на изпадащите. Мануел Вайехо беше прецизен в 94-ата, а в 98-ата Кевин Гамейро добави втори гол.

Домакините бяха улеснени от изгонването на вратаря на противника Рубен Бланко в 64-ата минута, когато съдията реши, че той е фаулирал нападателя Максимилиано Гомес.

Селта беше на крачка от точка, само че реферът даде 7-минутно продължение. В четвъртата от него Вайехо направи двоен пас с Канг-Ин Лий и осъществя за 1:0. В осмата минута, откакто и добавеното време към този момент беше изтекло, Гамейро излезе самичък против вратаря и оформи крайния резултат.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `