С истинско голово шоу в двустранна игра завърши тренировъчната седмица

...

Ботев завърши седмицата с голово шоу в двустранна игра

С същинско голово шоу в двустранна игра приключи подготвителната седмица на Ботев (Пловдив). Под непрестанния дъжд отборът на " оранжевите ", който бе формиран най-вече от играчи от втория състав на " жълто-черните ", се наложи с 4:3.

През първата част на подготвителната игра, която се състоя от две полувремена по 35 минути, " оранжевите " поведоха с два гола след автогол и доста красиво попадение на Иван Василев.

Играещите в " черно " футболисти стигнаха до цялостен поврат, след три бързи гола. Първо Антоан Бароан от дузпа понижи, Маркиньос изравни с прецизен удар от близо, а Емануел Току с мощен удар докара резултата до 3:2.

" Оранжевият " тим откри сили за изравнителен гол, пристигнал след ново попадение на Иван Василев. Малко преди края Никола Гелин донесе триумфа на " оранжевите ".