С два гола на Роберто Перейра Уотфорд постигна комфортна победа

...

Бивш играч на Юве даде летящ старт на Уотфорд

С два гола на Роберто Перейра Уотфорд реализира удобна победа с 2:0 над Брайтън в дуел от първия кръг на новия сезон в Прмеиър лийг. Бившият състезател на Ювентус откри резултата 10 минути преди почивката с хубав гол от воле. Аржентинецът удвои в 54-тата минута, откакто проби в наказателното поле и стреля от дребен ъгъл.

През второто полувреме новите попълнения на " чайките " Ив Бисума и Алиреза Джаханбахш влязоха в игра, само че не съумяха да затруднят Бен Фостър, който нямаше никаква работа през днешния ден. Брайтън приключи дуела без нито един прецизен удар във вратата на противника. Лошата вест за гостите, с изключение на загубата, бе, че капитанът Гаетан Бонг напусна наложително терена още през първото полувреме поради травма.

В идващия кръг Уотфорд гостува на Бърнели, до момента в който Брайтън приема Манчестър Юнайтед.
СТАТИСТИКА ТУК!
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК!
ПРОГРАМАТА НА УОТФОРД ТУК!
ПРОГРАМАТА НА БРАЙТЪН ТУК! Премиър лийг 1 кръг, събота 11 август  Уотфорд 2:0краен резулат  Брайтън