Румънката Анжела Мурешану спечели титлата в тройния скок на престижния

...

Денис Димитров първи на 100 метра на Самарско знаме

Румънката Анжела Мурешану завоюва купата в тройния скок на влиятелния шампионат " Самарско знаме ", който се организира в Стара Загора. Мурешану заслужи първото място с опит от 6,45 метра.

Втора остана най-хубавата българска състезателка в дисциплината Габриела Петрова, която скочи 6,42, а трета се подреди международната шампионка за девойки Александра Начева с 6,27 метра.
 Снимка 429249
Източник:

Младата вяра на домакините Елеонора Драгиева съумя да покрие норматив за присъединяване на европейското до 23 години, като преодоля 179 см.
 Снимка 429248
Източник:

Тихомир Иванов остана втори в скока на височина с 219 см. Първи стана Андрей Скабейка (Беларус) с 223 см. Братът на Тихомир - Михаил си направи персонално достижение от 210 см.
 Снимка 429250
Източник:

Денис Димитров отбрани купата си на 100 метра, спирайки хронометъра на 10,2 секунди.

Елитни спортисти идват в Стара Загора за интернационалния атлетически шампионат
Елитни спортисти идват в Стара Загора за интернационалния атлетически шампионат " Самарско знаме "

Състезанието ще се организира на 15 юни от 17.00 часа на стадион " Берое " при вход свободен.