Рома посреща Фейенорд в мач реванш от четвъртфиналната фаза на

...

НА ЖИВО: Рома - Фейенорд, съставите

Рома посреща Фейенорд в мач реванш от четвъртфиналната фаза на Лига Европа. Срещата е с начален час 22:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО минута по минута на Gong.bg, където ще ви създадем съпричастни към всичко най-интересно към конфликта.

Рома загуби първия мач в Нидерландия с 0:1 като в този момент отборът на Жозе Моуриньо се нуждае от победа с най-малко два гола разлика, с цел да отстрани своя противник в постоянното време. " Вълците " се намират в чудесна домакинска форма, като в последните си 12 мача като домакини във всички шампионати имат едвам две провали. В последните си осем от девет мача пред лична аудитория във всички надпревари Рома не е допускал попадение във вратата си.

Фейенорд ще се надява да не губи мача на " Олимпико ", с цел да успее да сервира изненадата, остранявайки именития си противник. Нидерландският отбор се радва на чудесна форма като посетител, като последното проваляне на отбора във всички шампионати датира от октомври месец. Фейенорд е тим, който обича атакуващия футбол, само че в този мач ще би трябвало да се осланя и на положителната си отбрана.

Стартови сформира:

Рома:  1. Руи Патрисио, 59. Никола Залевски, 6. Крис Смолинг, 14. Диего Йоренте, 23. Джанлука Манчини, 37. Леонардо Спинацола, 4. Браян Кристанте, 8. Неманя Матич, 25. Жоржиньо Вайналдум, 7. Лоренцо Пелегрини, 11. Андреа Белоти

Треньор:  Жозе Моуриньо

Фейенорд:  1. Джъстин Бейлоу, 5. Куилиндши Хартман, 18. Гернот Траунер, 33. Давид Ханцко, 4. Лутсхарел Геертрюда, 10. Оркун Кьокджю, 20. Матс Вифер, 17. Себастиан Шимански, 26. Усама Идриси, 7. Алиреза Яханбакш, 29. Сантяго Томас Хименес

Треньор:  Арне Слот