Родният първенец - Лудогорец демонстрира изключително качествен футбол, който пък

...

Лудогорец разгроми Спартак с 4:0

Родният отличник - Лудогорец показва извънредно първокласен футбол, който пък му спомогна да надвие с безапелационното 4:0 словашкия Спартак Търнава при старта на групите в Лига на конференциите. И четирите попадения на „ Хювефарма Арена " паднаха през второто полувреме, въпреки през първото „ орлите " още веднъж да бяха по-дейният тим.

Иван Йорданов откри резултата в Разград с превъзходен гол в 46-ата минута, след което последваха две попадения от Якуб Пьотровски (50 и 62). В добавеното време пристигна време и на Руан Секо да се разпише, с цел да може Лудогорец да оглави група Н в третия по мощ европейски клубен шампионат.

В другия мач от групата пък турският Фенербахче надви с 3:1 в Истанбул над датския Нордселанд и по този начин турците и Лудогорец заеха първите две места след първите мачове в групата.

В идващия кръг за „ орлите " следва пътешестване до Дания за аудиенция на Нордселанд.

Източник: cross.bg