Рим. Наставникът на Лацио Маурицио Сари остана доволен от начина,

...

Маурицио Сари: Може би все още сме афектирани от катастрофата срещу Наполи

Рим. Наставникът на Лацио Маурицио Сари остана удовлетворен от метода, по който тимът му се върна в мача против Удинезе, само че също по този начин разкритикува футболистите си за безредната игра в неговата първа част. „ Орлите “ изостанаха с 1:3, само че направиха поврат за 4:3, след което позволиха изравнителен гол от фал в 99-ата минута за крайното 4:4 в зрелището на „ Олимпико “.

„ Допуснахме изравнително попадение от фал, който беше даден на неверния тим, защото е ясно, че Брендън Сопи задържа нашия състезател. Първото ни полувреме беше безредно, може би към момента сме афектирани от злополуката против Наполи. Стигнахме до 3:3, след което останахме с 10 индивида на терена. След това те също получиха червен картон и поведохме с 4:3, като мачът изглеждаше завършил. Има отрицателни и положителни аспекти от този дуел. Удовлетворен съм с реакцията ни през втората част. Показахме темперамент и предпочитание да се върнем в срещата, до момента в който през първото полувреме нямахме визия какво вършим. Проблемът е, че не трябва да ни се постанова да реагираме при такива компликации. Трябва да има неизменност в изявите, метода и концентрацията ни. Вместо това има мачове, в които просто тичаме на вятъра. Става въпрос за това, че се изключваме умствено.
Източник: focus-news.net