Реал Сосиедад се отърси от тежката загуба с 2:5 на

...

Реал Сосиедад се съвзе след големия бой в Мадрид

Реал Сосиедад се отърси от тежката загуба с 2:5 на “Сантиаго Бернабеу” преди седмица с експресивен домашен триумф против Леванте - 3:0. С тази победа баските се изкачиха до 12-о място, което обаче към момента е непривично за тях. Съперникът от Валенсия пък няма победа към този момент в 12 следващи кръга в Ла Лига и продължава да е на крачка от изпадащите.

Сосиедад не остави никакви подозрения по отношение на превъзходството си и в 38-ата минута към този момент водеше с 2:0 след попадения на Чаби Прието от дузпа и Хуанми. Най-красивият гол падна в 55-ата минута, когато Серхио Каналес развинти двама бранители на Леванте за 3:0.

AUPA IMA!!! A ver si llega el cuarto!! 3-0 pic.twitter.com/djyPs6OTRG
— Real Sociedad Fútbol (@RealSociedad) February 18, 2018
Реал остава на тематика “Валенсия”, тъй като след седмица ще гостува на “Местайя”. По същото време Леванте ще спори с Бетис у дома.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 23 кръг, събота 10 февруари  Реал Мадрид 5:2краен резулат  Реал Сосиедад