Реал Мадрид продължи със стопроцентова успеваемост в Ла Лига. Белия

...

Реал Мадрид записа пета поредна победа

Реал Мадрид продължи със стопроцентова успеваемост в Ла Лига. Белия балет победи с 2:1 Реал Сосиедад и се върна на върха на класирането. Кралския клуб има 15 точки от пет кръга, две повече от първенеца.

Баските откриха още в петата минута посредством Андер Беренечеа. Нападателят стреля, Кепа Арисабалага избави, само че не съумя да реагира при добавката.

Реал Мадрид обърна нещата при започване на второто полувреме. Валвердер изравни в 46-ата минута, Хоселу вкара за 2:1 след час игра. И двете асистенции бяха на Торес. Така. Поражението е и първо за баските през сезона.

Джъд Белингам, който непроменяемо вкарваше във всеки мач до момента, този път не съумя да се разпише. Той имаше една опция в добавеното време, когато засече центриране на Брахим Диас. Вратарят Алекс Рамиро обаче избави.
Източник: flashnews.bg