Реал (Мадрид) е една стъпка по-близо до класиране за полуфиналите,

...

Реал наказа и Челси. Милан излъга хита на Европа

Реал (Мадрид) е една стъпка по-близо до класиране за полуфиналите, откакто в първия четвъртфинален дуел победи Челси с 2:0 на " Сантиаго Бернабеу ".

Карим Бензема не пропусна още веднъж да накаже " сините ", реализирайки шестия си гол в пет мача против този противник. Бензема изравни по участия за Реал в Шампионската лига клубната легенда Раул Гонсалес Бланко - и двамата към този момент имат по 130, а пред тях е само Икер Касийяс със 150.
-->
Французинът се разписа в 21-та минута, а в 74-та Марко Асенсио вкара втория гол. Европейските първенци наподобяват с доста положителни шансове за класиране на полуфиналите.

В другия мач довечера, опитът на Милан си сподели думата и росонерите завоюваха първия рунд от борбата с Наполи на четвъртфиналите на Шампионската лига.

Носителят на седем КЕШ победи с 1:0 вкъщи водача в Серия А, въпреки да не доминираше. Хората на Стефано Пиоли насочиха общо 2 точни удара в мача, само че попадението на Исмаел Бенасер донесе триумфа за Милан.
Източник: standartnews.com