Ръководството на Спартак (Варна) подаде жалба към Съдийската комисия на

...

Спартак пусна жалба срещу съдийството от мача с Локомотив

Ръководството на Спартак (Варна) подаде тъжба към Съдийската комисия на БФС за съдийството в мача против Локомотив (Пловдив), оповестиха от варненския клуб.

В жалбата са разказани няколко обстановки, една от които е анулираният гол в 31-вата минута на Денис Баланюк. Срещата от 13-ия кръг на шампионата приключи 0:2.

Попадението на Баланюк, което не беше прието след обзор благодарение на системата за видеоповторение (ВАР), беше при резултат 0:0. Другата рекламация е за неотсъдена дузпа в интерес на домакините в началните минути на дуела.

" Очакваме реакция от страна на съдийската комисия към БФС и се надяваме сходни обстановки да бъдат разяснявани в бъдеще, с цел да не се ощетяват тимове от българското състезание в Първа лига!, написа в известието на варненския клуб.
Източник: petel.bg