През изминалия уикенд се изигра поредния кръг в детско-юношеския футбол.Берое“

...

Победа и равенство за Берое в Елитните групи

През миналия уикенд се изигра следващия кръг в детско-юношеския футбол.

„ Берое “ 2 загуби гостуването си на „ Несебър “ с 8:0 в среща от ЮИ Трета лига. Така тимът остана с актив от 11 т. и заема 18 позиция в таблицата. В идващия кръг момчетата на Сидер Димитров одобряват „ Саяна “ (Хасково), а мачът е плануван за 19 ноември от 14:30 ч.

„ Берое “ U17 приключи 1:1 в семейството си на „ Хебър “ (Пазарджик) в мач от Елитната група. Давид Тодоров откри резултата в 17. минута, само че гостите изравниха малко преди края на полувремето. Така отборът има актив от 6 т. и се намира на 15 място в подреждането. В идващия кръг тимът гостува на „ Левски “ (София), а мачът е плануван за 20 ноемрви от 14 ч.

„ Берое “ U15 записа триумф с 1:0 в семейството си на „ Локомотив “ (София) също в мач от Елитната група. Единственото попадение бе дело на Стивън Чолаков през първата част. Така тимът, воден от Тодор Станев има 20 т. на своята сметка и заема 9 позиция в класирането. В идващия кръг отборът гостува на „ Левски “ в София, а срещата ще се играе на 20 ноември от 12 ч.