Прероденият тим на Рома продължава със страхотното си представяне след

...

Прероденият Рома продължава с шоуто

Прероденият отбор на Рома продължава със страхотното си показване след раздялата с Жозе Моуриньо и идването на Даниеле Де Роси на поста.

" Вълците " изиграха нов доста мощен мач, като този път разрушиха Монца с 4:1 като посетител.

По този метод Рома записа шестата си победа в послените седем мача в Серия " А ", като също по този начин съумя да в профил Фейенорд в шампионата Лига Европа след осъществяване на дузпи.

Рома като че ли реши всичко в мача единствено за няколко минути в края на първото полувреме, когато голове вкараха Лоренцо Пелегрини и Ромелу Лукаку.

Така " вълците " се отдръпнаха с два гола задатък на почивката, а през втората част довършиха започнатото.

След хеттрика си против Торино в понеделник, Пауло Дибала вкара страховит гол от директен свободен удар, а Леандро Паредес повиши на 4:0 от дузпа.

Все отново и Монца се регистрира в този мач, като страховит гол с удар от отдалеченост вкара Карбони.

Така Рома събра 47 точки на петото място, на точка от четвъртия Болоня, който обаче има и мач по-малко.
Източник: dnesplus.bg