Отоборът на АРДА се класира за 1/8 финалите от турнира

...

Арда продължава за Купата на България

Отоборът на АРДА се класира за 1/8 финалите от шампионата за Купата на България, след победа с 2:1 като посетител на Дунав Русе.

Още в 5-ата минута Жозе Палмарес откри резултата. Това попадение даде опция на футболистите на Александър Тунчев са поемат и задържат самодейността. В 60-ата минута Иван Тилев повиши на 2:0, а този гол даде и глътка успокоение. Малко преди края на срещата домакините съумяха да върнат един гол, с което се оформи и крайния резултат Дунав Русе – АРДА 1:2.

Така АРДА се класира за идната фаза на конкуренцията, където ще гостува на Марица Пловдив. Двубоят е на 26 ноември от 13;30ч в Пловдив.

СТАРТОВ СЪСТАВ НА АРДА: 36. СИМЕОНОВ, 4.СТОЕВ, 5.САКО, 8.ЖЕЛЕВ, 10.КОВАЧЕВ, 11.ГЕОРГИЕВ, 18.Н’ДИАЙЕ, 33.ТИЛЕВ, 77.ЮРУКОВ, 80.КОТЕВ, 97.ПАЛМАРЕС
Източник: novinata.bg