Отборите на Виляреал и Барселона играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Виляреал - Барселона 0:0, вихрен старт и две греди за гостите

Отборите на Виляреал и Барселона играят при резултат 0:0 в конфликт от 15-ия кръг на испанската Ла Лига.

Гостуващият отбор стартира много по-активно и стигна до огромен късмет след единствено 4 минути игра. Мемфис Депай центрира от ъглов удар, а Жерар Пике се извиси и видя по какъв начин мощния му удар беше избавен със сетни сили от Херонимо Рули.

Отговорът на "жълтата подводница " не закъсня. Две минути по-късно Арно Данжума се възползва от неточност на домакините в отбрана и излезе на стрелкова позиция, само че Пике плонжира героичен, с цел да избие. В 8-та минута Депай видя по какъв начин него удар минава напълно малко настрана от задачата, а секунди по-късно Гави нацели страничния дирек.

Виляреал - Барселона 0:0

Ето и съставите на двата отбора:

Виляреал : Херонимо Руи Хуан Фойт, Раул Албиол, Пау Торес, Алфонсо Педраса, Дани Парехо, Етиен Капу, Ману Тригерос, Йереми Пино, Арно Данжума, Мой Гомес

Барселона : Марк-Андре тер Стеген, Жорди Алба, Ерик Гарсия, Жерар Пике, Роланд Араухо, Френки де Йонг, Серхио Бускетс, Николас Гонсалес, Абдесамад Езалзули, Мемфис Депай, Гави