Отборите на Уест Хем и Манчестър Сити играят при резултат

...

НА ЖИВО: Уест Хем - Манчестър Сити 0:0, отмениха гол на шампионите

Отборите на Уест Хем и Манчестър Сити играят при резултат 0:0 в среща от първи кръг на британската Висша лига.

Двубоят на "Лондон Стейдиъм " стартира в 18:30 часа и може да бъде следен в директно предаване по DIEMA SPORT 2.

На Gong.bg ще проследим всичко забавно към срещата сред "чуковете " и "гражданите ".

"Чуковете " започнаха доста мощно срещата и в цялостна степен извършиха максимата "домакински напън ". Лондонският отбор завоюва ъглов удар още преди да са минали 60 секунди, след който първо Едерсон се сблъска със своя съотборник Диаш, а по-късно удар на Боуен от воле бе блокиран с тяло. Антонио също опита шанса си с глава, само че изстрелът му бе отвън вратата.

Следващите минути не предложиха нещо по-интересно пред двете порти. В 20-ата при следващото центриране на Грийлиш за Халанд, Фабиански се сблъска доста тежко с Кресуел, по сходство на удара сред Диаш и Едерсон на другата врата в самото начало.

В 27-ата минута Гюндоган се изтегли добре от защитата на домакините и подаде на чиста позиция на Де Бройне, който означи. Впоследствие се оказа, че немският халф е бил в нередовно състояние и голът на белгиеца не бе зачетен.

LIVE / Уест Хем - Манчестър Сити 0:0

Уест Хем: Фабиански, Цоуфал, Зума, Джонсън, Кресуел, Соучек, Райс, Боуен, Лансини, Форналс, Антонио

Мениджър: Дейвид Мойс

Манчестър Сити: Едерсон, Уокър, Диаш, Аке, Кансело, Гюндоган, Родри, Де Бройне, Фодън, Халанд, Грийлиш

Мениджър: Хосеп Гуардиола