Отборите на ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 0:1

...

НА ЖИВО: Арда води на ЦСКА 1948 с автогол и шедьовър

Отборите на ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 0:1 в закриващ 13-ия кръг на еfbet Лига мач. Малко след половин час игра Лазар Марин си означи автогол и изведе Арда напред.

И двата тима влязоха внимателно в срещата, което сведе рисковите обстановки до най-малко. След първите 10 минути гостите се посъбудиха и два поредни пробива на Спас Делев заплашиха вратата на Наумов, само че не задоволително. Домакините отвърнаха с неакуратен изстрел на Ангел Бастунов.

Последва серия от неточни изстрели и към двете порти, с цел да пристигна 33-ата минута, когато гостите поведоха благодарение на Лазар Марин, който прати топката в личната си врата.

ЦСКА 1948 - Арда 0:1
0:1 Лазар Марин (авт.) 33'