Отборите на Пирин (Благоевград) и Вихрен (Сандански) завършиха наравно 1:1

...

Пирин и Вихрен не се победиха

Отборите на Пирин (Благоевград) и Вихрен (Сандански) приключиха наедно 1:1 в контролна среща, играна в Микрево. Двата тима направиха здрав и равносилен дуел. Това бе трета инспекция за " орлетата ", откакто до момента бяха победили с 5:1 Марек и с 1:0 Царско село.

Преслав Йорданов откри в 28-aта минута за Пирин, откакто наказа неточност на някогашния вратар на " орлетата " Веселин Ганев. Четири минути преди края на срещата Иван Лазаров изравни. Синът на наставника на Вихрен Здравко Лазаров-Електричката изненада вратаря Димитър Шейтанов с удар от разстояние.

Наставникът Уорън Фийни направи множеството смени в тима си след 70-ата минута. Повторен дебют, въпреки и в всекидневен мач, направи Орлин Старокин.

Следващата контрола за Пирин е в петък в Благоевград с ЦСКА-София, а Вихрен в събота ще играе с Миньор (Перник).