Отборите на Локомотив Пловдив и Царско село дава начало на

...

НА ЖИВО: Локо Пловдив vs. Царско село - съставите

Отборите на Локомотив Пловдив и Царско село дава начало на 21-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора се изправят един против друго през днешния ден от 15 часа на стадион „ Локомотив” в Пловдив.

Срещата може да наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим дуела онлайн минута по минута.

„ Смърфовете” започнаха пролетния дял от шампионата със загуба при визитата си на Левски в София и през днешния ден ще търсят наложителен триумф против тима на „ царете”. Последната победа на пловдивчани в шампионата датира от месец ноември предходната година, когато победиха Пирин с 3:2.

Историята демонстрира, че Царско село е един от най-удобните противници за пловдивчани в шампионата. В петте мача между тях до този миг, Локомотив има пет победи.

От своя страна гостите са непредвидими, откакто през зимата смениха съвсем целия си тим. Те също стартираха със загуба полусезона. Царско село падна вкъщи от Берое, макар че поведе в резултата с един от головете на сезона до този миг.

15,00 / ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - ЦАРСКО СЕЛО 0:0

Стартови сформира:

Локо Пловдив: 71 Лукас Рейдър - 61 Райън Бидунга 20 Милош Петрович 4 Кристиан Гомис 34 Петър Витанов 7 Парвиз Умарбаев 50 Йосип Томашевич 9 Бирсент Карагарен 16 Лукас Салинас 14 Димитър Илиев - 99 Преслав Боруков

Царско село: 1 Гуидо Гуериери - 7 Джереми Петрис 8 Айуб Батас 9 Юсуфа Яфа 10 Реди Каса 15 Пиер Зебли 17 Давиде Масела 23 Седрик Каломбо 44 Николай Николаев 66 Давиде Витурини 71 Пламен Крумов