Отборите на Локомотив Пловдив и Пирин Благоевград играят при резултат

...

НА ЖИВО: Локо Пд - Пирин 1:1, Карагарен развинти орлетата

Отборите на Локомотив Пловдив и Пирин Благоевград играят при резултат 1:1 на старта на новия сезон в efbet Лига. Станислав Костов откри в 10-ата минута, а голът бе преразглежда от ВАР към 3 минути. Преслав Боруков пък изравни в 42-ата минута след страховит пробив на Карагарен.

Мачът на стадион "Локомотив " стартира в 18:30 часа и е излъчен директно по DIEMA SPORT.

На Gong.bg можете да наблюдавате срещата минута по минута.

Веднага след началния съдийски сигнал Локомотив опита няколко състоятелни офанзива, като към 60 секунди трябваха за първата обстановка - Карагарен откри с центриране Боруков, само че изстрелът на младия таран с глава не откри очертанията.

Станислав Костов откри, откакто топката малко инцидентно се озова у него след удар на съотборник и рикошет, и той с удар от близко наказа Пиргов. Главният съдия Драгомир Драганов чака решение на съдиите във ВАР буса към 3 минути преди да удостовери попадението.

Три минути преди почивката свръхестествен рейд на Карагарен бе увенчан с попадение. Фланговият футболист мина сред четирима играчи на "орлетата " и откри Боруков, който на броени метра от вратата бе безмилостен.

LIVE Локомотив Пловдив – Пирин Благоевград 1:1

0:1 Станислав Костов 10`

1:1 Преслав Боруков 42`

Стартови сформира на двата тима:

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ: 1. Илко Пиргов - 20. Милош Петрович, 4. Мартин Паскалев, 91. Райън Бидунга, 19. Александър Василев, 34. Петър Витанов, 15. Пиер Зебли, 7. Бабакар Дион, 9. Бирсент Карагарен, 99. Преслав Боруков, 14. Димитър Илиев (к)

Резерви: 23. Динко Хоркаш (вр), 5. Тодор Павлов, 6. Петър Андреев, 25. Христо Иванов, 11. Ивайло Димитров

Старши треньор: Александър Томаш

ПИРИН БЛАГОЕВГРАД: 21. Янко Георгиев - 38. Александър Дюлгеров, 11. Андрей Йорданов, 23. Казуки Такахаши, 31. Красимир Станоев, 5. Николай Бодуров (к), 3. Петър Занев, 10. Славчо Шоколаров, 29. Станислав Костов, 6. Юлиян Попев, 7. Китан Василев

Резерви: 1. Марио Кирев (вр), 73. Венцислав Бенгюзов, 20. Даниел Иванов, 8. Емил Янчев, 9. Преслав Йорданов, 45. Христофор Хубчев, 2. Юки Айзо