Отборите на Козенца и Палермо завършиха 1:1 в среща от

...

Палермо посвети гол на контузения Чочев

Отборите на Козенца и Палермо приключиха 1:1 в среща от 30-ия кръг на Серия " Б ". Андреа Христов остана на пейката за домакините, а Ивайло Чочев се възвръща от интервенция и ще пропусне остатъка от сезона за Палермо.

Попаденията паднаха преди почивката. Илия Несторовски откри за гостите от Сицилия в 19-ата минута. След гола македонският нападател се затича към тъчлинията и взе фланелка на Чочев, която сподели на камерите. Даниеле Скиаудоне изравни в 36-ата минута след благополучен рикошет.

През второто полувреме по-добрите положения бяха за Палермо, а в края Несторовски получи червен картон.

В класирането отборът на Чочев е на второ място с 50 точки - три по-малко от лидера Бреша, който през днешния ден обърна с 2:1 Фоджа. Козенца е на 11-а позиция.