Отборите на и завършиха 1:1 в двубой от 31-ия кръг

...

Сержи Гуардиола герой за Райо срещу Валенсия

Отборите на и приключиха 1:1 в дуел от 31-ия кръг на испанската. Така скромният отбор на удължи на пет мача серията си без загуба против “прилепите ”.

Първото полувреме беше белязано от тотално териториално превъзходство за гостите, само че те по този начин и не сътвориха положителни положения за гол. След паузата се стигна до замяна на попадения.

Първо Карлос Солер откри резултата в интерес на Валенсия в 57-а минута. Десетина минути преди края Сержи Гуардиола изравни в 83-а и донесе точката за отбора си.

Така остана на деветата позиция в класирането с 42 точки, а остана 13-и с 34.,

Карим Бензема получи 1 глас на президентските избори във Франция Карим Бензема получи 1 глас на президентските избори във Франция 12 апр | 01:26 150 0  УЕФА краткотрайно в профил треньора на Бодьо/Глимт и треньора на вратарите на Рома УЕФА краткотрайно в профил треньора на Бодьо/Глимт и треньора на вратарите на Рома 11 апр | 22:22 1828 2  Бивш президент на Интер изрази единодушие с треньора на Милан Бивш президент на Интер изрази единодушие с треньора на Милан 11 апр | 21:53 2453 2  Фреди Ринкон попадна в болница след ПТП Фреди Ринкон попадна в болница след ПТП 11 апр | 21:32 2687 0  Атлетико осъден за изцепките на почитателите си в Англия Атлетико осъден за изцепките на почитателите си в Англия 11 апр | 19:50 2046 6 Виж всички Водещи Новини  Царско село победи Пирин, Арда чества Царско село победи Пирин, Арда чества 11 апр | 21:53 22106 75  Конгрес на БФС на 20-и май! Конгрес на БФС на 20-и май! 11 апр | 20:04 18589 77  Стойчо Младенов: Вече не си приказваме с Гриша Ганчев Стойчо Младенов: Вече не си приказваме с Гриша Ганчев 11 апр | 11:35 61134 471  Радостин Василев - доста обещания, доста уволнения и нищо за спорта Радостин Василев - доста обещания, доста уволнения и нищо за спорта 11 апр | 11:59 27386 125  Стойчо съзря сеч против ЦСКА - София, извади мачове с Левски и Ботев Пд, хвърли бомба и насочи опасност Стойчо съзря сеч против ЦСКА - София, извади мачове с Левски и Ботев Пд, хвърли бомба и насочи опасност 11 апр | 11:43 53624 304 Класиране Програма