Отборите на и направиха 1:1 в двубой от деветия кръг

...

Леванте и Алавес не излъчиха победител

Отборите на и направиха 1:1 в дуел от деветия кръг на Ла Лига. откри за гостите от „ “ в четвъртата минута, а Ел Команданте Хосе Моралес изравни при започване на второто полувреме.

В четвъртата минута Едгар Мендес изведе Лукас Перес и той фронтално против вратаря стреля в десния му ъгъл и откри резултата. В 22-ата Мелеро пропусна да изравни, стреляйки с глава от дребното наказателно поле. В 32-ата Едгар от състава на Алавес получи втори жълт картон. В 42-ата пропусна за 0:2. В 51-ата Хосе Моралес изравни благодарение на лек рикошет – 1:1. В 80-ата от валенсианския отбор направи необикновен пропуск. Първо, самичък прати топката в гредата след удар с глава от близко, а по-късно шутира неопределено при добавката. В 93-ата изпусна за състава от Витория.

Ла Лига 9 кръг, неделя 8 ноември  Леванте 1:1краен резулат  Алавес