Отборът на записа успех с 2:0 при визитата си на

...

Наполи си тръгна от Венеция с нова победа

Отборът на записа триумф с 2:0 при визитата си на от 24-ия кръг на. Това е четвърта поредна турнирна победа за „ партенопеите “, до момента в който „ крилатите лъвове “ не са спечелили нито един от последните си 10 дуела в шампионата.

беше най-близо до гол през първото полувреме, само че гредата спря негов изстрел от дребен ъгъл. В началото на втората част играта беше прекратена за няколко минути след конфликт сред от състава на домакините и основния арбитър Маурицио Мариани. Така се стигна до 59-ата минута, когато Осимен с глава засече центриране на и откри резултата в интерес на неаполитанците. В добавеното време Ебуехи беше изпъден с пряк червен картон след инспекция с ВАР, която сподели на Мариани грубия фал на десния бек против. В последните секунди на мача отрази удар на белгийския нападател, само че резервата беше прецизен със своята добавка и по този начин оформи крайното 2:0 в интерес на гостите.

С тази победа събра 52 пункта и си върна второто място в класирането, задминавайки Милан единствено по голова разлика. Дистанцията с водача към този момент е единствено точка, само че „ нерадзурите “ имат и един изигран мач по-малко. пък е в зоната на изпадащите и по-точно на 18-ата позиция с 18 пункта на сметката си.

Тотнъм вади 70 милиона за Осимен през лятото Тотнъм вади 70 милиона за Осимен през лятото 4 фев | 11:28  Наполи остава без Лосано за два месеца Наполи остава без Лосано за два месеца 3 фев | 13:27 Още от Футбол свят  Барселона 3:1 Атлетико Мадрид, начало на второто полувреме Барселона 3:1 Атлетико Мадрид, начало на второто полувреме 6 фев | 18:18 9125 19  Греди и пропуснати положения доведоха до тъждество в Болоня Греди и пропуснати положения доведоха до тъждество в Болоня 6 фев | 18:12 131 0  Саки уточни грешката на Интер в дербито с Милан Саки уточни грешката на Интер в дербито с Милан 6 фев | 17:50 815 0  Реал Сосиедад се изравни с Барса след точка против Валенсия Реал Сосиедад се изравни с Барса след точка против Валенсия 6 фев | 17:10 673 0  Фейенорд завоюва с гръм и тропот борбата за Ротердам и диша във врата на ПСВ и Аякс Фейенорд завоюва с гръм и тропот борбата за Ротердам и диша във врата на ПСВ и Аякс 6 фев | 17:08 1031 0 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за "червените " 6 фев | 17:01 8745 38  Владимир Зографски на прага на топ 20 на дребната шанца на Игрите в Пекин, злато за Япония Владимир Зографски на прага на топ 20 на дребната шанца на Игрите в Пекин, злато за Япония 6 фев | 14:45 10918 19  Барселона 3:1 Атлетико Мадрид, начало на второто полувреме Барселона 3:1 Атлетико Мадрид, начало на второто полувреме 6 фев | 18:18 9125 19  Мъри: Ако стигнем Европа, ще е еднакво на купа, футболистите няма какво да разделят между тях с изключение на триумфите Мъри: Ако стигнем Европа, ще е еднакво на купа, футболистите няма какво да разделят между тях с изключение на триумфите 6 фев | 13:46 11688 61  Павел Ангелов записа най-хубавия резултат в кариерата си в Пекин 2022 Павел Ангелов записа най-хубавия резултат в кариерата си в Пекин 2022 6 фев | 15:34 7735 16 Класиране Програма