Отборът на Валенсия продължава безмилостната битка за призово класиране в

...

Валенсия остава в борбата за призово класиране в Ла Лига

Отборът на Валенсия продължава безмилостната борба за призово класиране в испанското футболно състезание.

Ла Лига за следващ сезон потвърждава, че е висококонкурентен шампионат с сложна за прогнозиране прикани тройка.

Снимка 348598
Източник:

" Прилепите " надвиха над състава на Леганес, като посетители.

Победителите се постановиха с минималното 1:0, макар че владееха самодейността през по-голямата част от мача.

Севиля едвам не нанесе първа загуба на Барселона, Меси избави каталунците

" Блаугранас " се добраха до равенството с голове в 88-ата и 89-ата минути

Единственото попадение в интерес на именития посетител в срещата осъществя Родриго. Футболистът на Валенсия бе прецизен след 62 игрови минути.

Впоследствие това се оказа и решителният, определящ гол, направил разликата сред двата отбора в конфликта.

Снимка 348599
Източник:

Успехът бе под номер 19 за тима през сезона в Ла Лига. " Прилепите " събират актив от 62 точки - с една по-малко от третия в таблицата Реал (Мадрид) и с две пасив от втория Атлетико (Мадрид).

Леганес остава под номер 12. Съставът е с 36 пункта против името си в класирането.

Реал (Мадрид) победи Лас Палмас с 3:0 като посетител