Отборът на ЦСКА-София Се класира за третия квалификационен кръг на

...

ЦСКА-София продължава напред в Европа след нова победа

Отборът на ЦСКА-София Се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа, откакто победи Адмира Вакер с 3:1 в реванша сред двата отбора и в профил противника си с общ резултат 6:1.

„ Червените “ имаха удобен задатък от 3:0 от първата среща на „ Българска Армия “, а на реванша в Австрия демонстрираха още един път превъзходството си над противника. В воин за „ армейците “ се трансформира новият централен нападател на отбора Мауридес, който се отличи с две попадения в реванша.

Бразилецът откри резултата още в 14-та минута, а осем минути след почивката повиши на 2:0. Домакините върнаха един гол посредством Синан Бакиш в 55-та минута, само че в 80-та минута Жоржиньо вкара нов гол за ЦСКА-София и оформи крайното 3:1. По този метод българският отбор се класира за идващия кръг на Лига Европа, където ще срещне датския Копенхаген. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg