Отборът на ЦСКА до 14 години победи по категоричен начин

...

ЦСКА U14 с категорична победа в първенството

Отборът на ЦСКА до 14 години победи по безапелационен метод с 5:0 връстниците си от РД Спорт въз основата в Бояна, предава уеб сайтът на " армейците ".

През първото полувреме " алените " бяха по-добрият тим на терена, само че нямаха късмет пред гола и нулевото тъждество се резервира до почивката.
 ЦСКА няма никакви проблеми с Лудогорец, когато нещата се вземат решение единствено сред двата тима

" Армейците " отстраниха 4 пъти " орлите " за Купата на България

През втората част момчетата на старши треньора Димитър Андонов бяха цялостни господари на игрището и означиха цели 5 попадения във вратата на РД Спорт. Точни за младите армейци бяха Васил Каймаканов, Юлиан Гилов, Антон Толев, Максимилиян Симеонов и Виторио Шотев. Така ЦСКА U14 записа изцяло заслужена победа с 5:0 като посетител на РД Спорт.