Отборът на Сепси направи равенство 0:0 в гостуването си на

...

Ради Димитров се появи от пейката при трето поредно реми на Сепси

Отборът на Сепси направи тъждество 0:0 в гостуването си на Волунтари от 5-ия кръг на румънската Суперлига. Българинът Радослав Димитров този път остана на резервана пейка за гостите и се появи в игра чак в 75-ата минута на мястото на Денис Чоботариу.

Иначе Сепси много повече може да съжалява, че не си потегли с трите точки от този мач. Гостите сътвориха много повече положения, само че по този начин и не съумяха да осъществят нито едно от тях.

Това е трето следващо и общо четвърто реми за Сепси от началото на сезона, като отборът се намира на 7-ото място в таблицата със 7 извоювани точки. Волунтари пък записа едвам първо тъждество и заема 9-ата позиция също със 7 точки, само че с по-лоша голова разлика.